Kniha Bolesť

Kniha Bolesť

“Skutočný príbeh ženy o hľadaní vnútornej sily a zmierení sa so stratou dieťaťa. Hlboko ľudský, krutý i nežný zároveň.”

 

Ukážky z knihy:

ukazka1
ukazka2
ukazka3

cena

bolest

 

DSC_0222

O autorke

Andrea Krausová

Pochádza zo stredného Slovenska. Je majiteľkou cestovnej kancelárie Zoraya špecializujúcej sa na Slovensko. Miluje adrenalín, cestovanie a písanie. Rada si vychutnáva život, ktorý chce žiť tak, aby každý deň stál za to. O sebe hovorí: “Som Rebelka s nespútanou dušou. Verím svojím snom, ktoré rada premieňam na skutočnosť.”

Prečítajte si aj blog na sme.sk

 

Hodnotenia čitateľov

Príbeh nesmiernej bolesti a zmierenia.

Na knihách je najúžasnejšie to, že v nás vyvolávajú emócie. A tie najlepšie v nás doznievajú aj dlho po ich dočítaní a odložení na poličku. Andrejka Krausová napísala príbeh, v ktorom sa dotkla témy tak citlivej, že väčšina žien (aj mužov!) s podobným (neúnosným) zážitkom si svoj smútok zamkne v duši, aby boli vôbec schopní ďalej žiť. Autorka sa rozhodla vyrozprávať príbeh, ktorý sa dotkne každého, kto si ho prečíta. Či už ako balzam na ubolenú dušu alebo ako uvedomenie si, že nič v našich životoch nie je samozrejmosťou. Knižka je malá rozsahom, ale obrovská obsahom. Srdečne odporúčam.
Mari

bolestivá spoveď … príbeh ktorý chytí za srdce

knizocka precitana je velmi lahko citatelna, trvalo mi to cca tri hodinky … aj som ju pokropila slzami, nenechala moje oci suche, pripadalo mi to ako definitivne uzavretie bolesti zo straty, po ktorej ostanu uz iba tie prijemnejsie spomienky, no nikdy sa na to nezabudne ..ako vypoved, zeny, ktora aj touto spovedou moze pomoc dalsim zenam, ktore si nevedia rady, zo situacii, ktore su nemenne, hladanie vlastnej sily, cez tu najhlbsiu zranitelnost a fakt, ze ak My nie sme v pohode, ruca sa nam cely svet, , … a akukolvek pomoc, ktoru nam ponuka blizke okolie, akosi zanovito odmietame, pretoze nesplna nase ocakavania
Barunka

Môj názor

Ďakujem jednému z čitateľov tejto knihy, že ma na ňu upozornil. Knihu som prečítala na jeden nádych. Strata dieťaťa je pre každú matku niečím nepredstaviteľným. Autorka v knihe veľmi detailne opisuje pocity hlavnej postavy Kláry z ťažkého životného údelu, ktorý jej život priniesol. Opisuje spôsob, ako Klára prežívala nasledujúce dni svojho života, ktorý po smrti svojej dcérky vnímala už ako bezvýznamný. Nakoniec našla v sebe silu postaviť sa na rovné nohy a žiť ďalej, pretože pochopila, že ju ešte niekto v živote potrebuje. Nedá mi nenapísať, že všímavosť blízkeho okolia venovaná človeku v ťažkej situácii je veľmi dôležitá, a to s trpezlivosťou a komunikáciou v jednej ruke :-).
Sylvia

Názor čitateľa

Vážení čitatelia, dočítal som túto zaujímavú svojim príbehom nadčasovú knihu a môžem smelo konštatovať že svojim obsahom dokáže upútať každého čitateľa bez rozdielu veku a pohlavia. Spoveď mladej mamičky otvára bránu do nezného sveta vnútorných pocitov, ľudskej beznádeje a sily prekonať tie najťažšie nástrahy života. Ja obdivujem autorku jej odvahu nechať čitateľa nahliadnuť do jej súkromia a som jej vďačný za prínos ktorým obohatila moje vnímanie ľudskej tragedie. Vrelo odporúčam hlavne mužskej populácii…
Branislav

Ďakujem za nádherné čítanie

Kniha napísaná srdcom. Prečítala som ju na jeden dych, pretože som nedokázala prestať. Obdivujem, že autorka dokázala tak spracovať príbeh a vtiahnuť do deja. Super kniha plná emócií.
Martina

krásna kniha

Po prečítaní knihy som si uvedomila, že nič na svete nemôže byť horšie ako strata najbližšieho človeka. Krásne napísané, plné emócií, prežité akoby na vlastnej koži. ďakujem za krásne čítanie
Silvia

Liečivá

Cez knihu Bolesť som si dovolila prežiť aj tú moju bolesť a strach – ale tentokrát inak – s inšpirujúcou nádejou a láskou, ktoré mi príbeh tejto knihy sprostredkoval. Aj keď moja bolesť je z úplne iného súdka, autorka prináša túto tému s citlivosťou, ktorá pomáha zaceliť staré jazvy. Pre mňa bola určite liečivá. Odvaha otvoriť túto tému je obdivuhodná.
Katarína

Názor čitateľa

kniha obsahovo, dejovo úplne prepracovaná. Je plná emocii a veľmi dobre spracované myšlienky. Ďakujem autorke za príjemné čítanie. A prajem veľa úspechov v ďalšej tvorbe. Dúfam že sa nedá odradiť.
Guiseppe

Názor čitateľa

…túto knižku som zhltla za dve hodinky…. je to krásny a skutočný pribeh..od krásnej,silnej a skutočnej ženy… autorke patrí môj obdiv…pretože sa postavila osudu,kt. jej namiešal tie najhoršie karty…. si odvaha,si sila,si anjel….
Lujza
 

Objednávka knihy

Meno (povinné)

Priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Počet kusov

Spôsob platby

Adresa doručenia

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × 5 =