Môj príbeh

DSC_0222
Andrea Krausová
konateľka
Zoraya s.r.o.
Autorka knihy BOLESŤ

„Nekazte si deň zlou myšlienkou. Kým ste tu, každý deň môže byť šťastný.“

Pozdravujem vás z ostrova Hvar, ktorý si podmanil moje srdce a stal sa pre mňa druhým domovom. Volám sa Andrea Šutič Krausová a som majiteľkou cestovnej agentúry a cateringovej spoločnosti Zoraya.

Čas je relatívny pojem a je len a len na nás ako ho využijeme. Nebola som pánom svojho času. Moja duša „rebelky“ túžila po zmene. Niekedy sa vraví, že sny sa plnia a mne sa splnili dokonale. Nastal čas rozhodnutia. Viesť stereotypný život alebo sa pustiť na cesty splnených snov? Prijala som výzvu od života. Zamenila som istotu za neistú budúcnosť.

Ako dieťa som často chodila s rodičmi do Chorvátska na ostrov Hvar. Mali sme tam rodinu a moje chorvátske korene vo mne driemali až do chvíle mojich 15 – tich rokov, kedy som začala ostrov Hvar vnímať úplne ináč. Cesty na ostrov boli pre mňa len povinné dovolenky s rodinou, pre ktoré som nemohla cez prázdniny zostať doma s kamoškami. Ako som postupne dospievala začala som vnímať Hvar srdcom. Zvláštna exotika prevoňaná levandulou na dosah. Dodnes vnímam ostrov Hvar ako miesto, kde sú vône voňavejšie, farby farebnejšia a more priezračnejšie. Priblížiť vám ostrov Hvar bol najdôležitejší impulz akým smerom sa má môj život uberať.

Dávne sny „ cestovanie a písanie“ začali nadobúdať reálnu podobu.

Vzdelávanie v tejto oblasti sa pre mňa stala priorita, absolvovala som rôzne kurzy, workshopy a začala som pracovať ako sprostredkovateľka slovenských dovoleniek. Odtiaľ už nebola ďaleká cesta k nezávislosti a s radosťou vám predstavujem spoločnosť ZORAYA.

Andrea Šutič Krausová

logo

 

Spoločnosť Zoraya je pokračovateľom cestovnej agentúry slovenské dovolenky Tricio Travel. Postupne som si splnila sen a dnes ako jediný špecialista na dovolenky na ostrove Hvar vám prinášam pobyty šité na mieru ako aj sprostredkujem ubytovanie na tomto výnimočnom ostrove (viac nájdete v časti Hvarmánia). V spolupráci s jednou z najväčších spoločností pôsobiacou v dalmátskej oblasti ponúkame luxusné vily nielen na ostrove Hvar, Brač, ale aj na pobreží.

Svet je kniha a tí, ktorí necestujú

čítajú iba jednu stranu.

Naša kniha má mnoho strán a dnes prinášame dovolenky na celom svete. Pobyty pri mori Chorvátsko, Grécko, Taliansko, Bulharsko, Turecko, Albánsko, Sardínia, Španielsko, Malorka….ako aj exotiku Kuba, Zanzibar, Maurícius, Maledivy, Thajsko, Kapverdské ostrovy, Spojené arabské emiráty, Filipíny …

Spoločnosť Zoraya je dnes prosperujúca firma zameraná nielen na cestovný ruch, ale aj cateringové služby, pretože dobré jedlo neodmysliteľne patrí nielen k dovolenke,ale malo by byť aj súčasťou každodenného života. A to je už druhá časť našej knihy.

Catering Zoraya