Prečo s nami

Prečo cestovať práve s nami?

Zoraya je cestovná agentúra špecializujúca sa na Slovensko a ostrov Hvar. Spolupracujeme len s overenými ubytovacími zariadeniami. Nie sme len za monitorom. Sme reálny tím, ktorý pracuje v teréne a vyhľadáva pre vás Top ponuky.

Ako jediní na Slovensku vám garantujeme rovnakú alebo nižšiu cenu akú nájdete priamo u ubytovateľa. A navyše. Ubytovateľom platíme až po návrate z vašej dovolenky.

Garancia ceny neplatí pre akciové, špeciálne a sezónne ceny u ubytovateľov a nevzťahuje sa na zľavy pre stálych zákazníkov a skupiny u ubytovateľov.

Ak si neviete vybrať z našej ponuky, chcete naplánovať trasu po Slovensku alebo ostrove Hvar, napíšte nám svoju predstavu a my vám ušijeme pobyt priamo na mieru. Počúvame vaše sny a realizujeme ich.

Buďte iný a šokujte svoje okolie. Dovolenka ako dar v podobe darčekového poukazu je zaujímavé riešenie darčeka pre tých, na ktorých nám skutočne záleží. Dary sú pominuteľné, zážitok v nás zostane rezonovať navždy.

Hlavným cieľom je návrat k prírode a vrátiť vás do čias, kedy bezstarostnosť bola samozrejmosťou. Špecializujeme sa na dotyk vašich zmyslov.
Zažite pocit voľnosti, precíťte svoje zmysly a vráťte sa v čase.

Ďalšie aktivity spoločnosti Zoraya s.r.o.