Drevenica na Horehroní
ID: 159
Poľana a Horehronie
od 13€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Drevenica v nádhernej prírode Slovenského Rudohoria medzi pohoriami Poľany a Veporských vrchov. Neďaleko dediny na okraji lesa s nádherným výhľadom na okolitú krajinu. Relax na dušu.

Okolie drevenice je v tichom prostredí, kde naozaj dokážete vypnúť od každodenných starostí. Blízky les priam láka na hubárčenie a zbieranie lesných plodov. V blízkosti sa nachádza Marekov dvor, kde si môžete zajazdiť na koni a pre labužníkov je pripravená ochutnávka syrov. V dedinke Sihla, ktorá je doslova na dohľad sa nachádza Slovenský hucul klub, kde sa chová výnimočné plemeno koňa Hucul a nie je problém dohodnúť si vychádzku na koni horskými chodníkmi. Ak hľadáte relax a dotyk s prírodou ste na správnom mieste.

Drevenica pozostáva z novopostaveného domu drevenej konštrukcie a prístavby.

– v dome sa nachádza jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové izby,
– 2x kúpelňa s WC,
– kuchyňa s plnou výbavou,
– spoločenská miestnosť s TV a krbom.

Prístavba má samostatný vchod, jednu trojlôžkovú a jednu štvorlôžkovú izbu, 2 x kúpelňu ( vchod z každej izby ) a kuchyňu spolu s jedálňou a krbom.

Cena: 13 – 15 eur/ osoba

Pre skupiny možnosť zľavy.

 

ID: 159

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

13 + fifteen =