1. DSC_6962

Hotel v srdci Slovenska
ID: 642
Poľana a horehronie
od 29€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Hotel nachádzajúci sa v kúpeľnom mestečku pod krídlami Nízkych Tatier v srdci Slovenska, ktorý leží na polceste medzi mestami Banská Bystrica a Brezno. Hotel je krásny a útulný a ponúka lacné ubytovanie, chutné jedlo a príjemné prostredie pre aktívny relax a pohodový oddych.

Hotel predstavuje svojou polohou ( iba 11 km od geografického stredu Slovenska- Hrb 1255 m.n.m) ideálny priestor pre organizovanie školení a firemných akcií. Lokalita ponúka široké spektrum regionálnych zaujímavostí a rôznych spôsobov vyžitia.

V letnej sezóne poskytujeme prenájom bicyklov, prepravu minibusom, občerstvenie na terase a organizujeme výlety a tábory nielen v regióne Horehronia.

K dispozícii je wellness s hydromasážnou vaňou ako aj sauna. Masérske služby sú na objednanie.

V zimnej sezóne zabezpečí hotel prepravu skibusom do viac ako desiatich lyžiarskych stredísk vzdialených do 15 km od hotela ako sú Tále, Chopok, Bystrá, Mýto pod Ďumbierom alebo Čierny Balog.

Ubytovanie
Hotel poskytuje útulné ubytovanie v pestrofarebných izbách vybavených kúpeľňou so sprchovým kútom, WC, farebným TV so satelitom, telefónom a bezplatným wi-fi pripojením.

Možnosti ubytovaniaCena
jedna posteľ29 €
dvojposteľová izba42 €
dvojposteľová izba s prístelkou54 €
izba LUX59 €

Pre ubytovaných hostí poskytujeme raňajky zdarma.
Miestny poplatok 1€/osobu/noc nie je zahrnutý v cene ubytovania. Poplatok za psa je 10€/noc.

Firemné akcie
Hotel je vďaka svojej polohe a vybaveniu konferenčných miestností, ideálnym miestom pre vzdelaných ľudí s chuťou stretávať sa, vymieňať si informácie, obohacovať svoje poznanie alebo si iba oddýchnuť a zabaviť sa. Príjemné prostredie spojené s kvalitnými službami nášho personálu sú zárukou nevšedných zážitkov na školeniach, obchodných stretnutiach, seminároch alebo iných firemných akciách.

Ak hľadáte netradičné aktivity plné tímovej spolupráce a zábavy, alebo radi zažívate pocity nadšenia, vyskúšajte Teamspiritbuilding v hoteli. Počas tohto skupinového podujatia sa na báze priateľstva, vzájomnej spolupráce a cielených aktivít, buduje synergický a efektívne fungujúci tím.

Špeciálne letné pobytové balíčky

REMESELNÍCKY BALÍČEK
Tri celodenné výlety počas 5-dňového pobytu Vám zaručia nezabudnuteľný zážitok na najkrajších miestach stredného Slovenska.

Kremnica a stred Európy , Harmanec a Špania Dolina, Čierny Balog a Vydrovo

Radi cestujete a myslíte, že už Vás na Slovensku nič nezaujme? Radi Vás prekvapíme. Náš poznávací balíček Vám predstaví stredoveké remeselnícke obce na Slovensku so svojou bohatou históriou. Okrem svetoznámych kremnických baní navštívite banícku obec Špania dolina a Čierny Balog so slovenskou raritou Čiernohorskou železničkou.

Cena na osobu 354 € na 5 nocí s plnou penziou, 45min masážou a hodinovým vstupom do wellness

TURISTICKÝ BALÍČEK
Tri celodenné výlety počas 5-dňového pobytu Vám zaručia nezabudnuteľný zážitok na najkrajších miestach stredného Slovenska.

Muránska planina, Slovenský raj, Štiavnické vrchy

Pre lepšie spoznávanie krás slovenskej prírody v Muránskej Planine, Slovenskom raji a na Štiavnických vrchoch si vyberte náš turistický balíček. Vymeňte mestský uponáhľaný život za pokojné prostredie Stredoslovenského vidieka. Nenáročné túry Vám dodajú silu, energiu a kopec nových zážitkov.

Cena na osobu 357 € na 5 nocí s plnou penziou, 45min masážou a hodinovým vstupom do wellness

 

ID: 642

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 + seventeen =