1. 1

Vila Melanie
ID: 17
Chorvátsko
od 25€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Prežite nezabudnuteľnú dovolenku na jednom z najkrajších ostrovov sveta. Ostrov Hvar je to pravé miesto pre vašu dovolenku.
Priestranný dom Vila Melanie priamo v meste Hvar sa skladá z 5 priestranných apartmánov rôznej veľkosti, kapacity a má vlastné parkovisko pre tri autá. Všetky apartmány sú klimatizované a plne vybavené ( TV, chladnička, kuch. riad )
Navyše pre pohodlie máte k dispozícii uteráky a posteľnú bielizeň v cene. Tiež wifi je k dispozícii neobmedzene.

Apartmán 1
Nachádza sa na 1. poschodí a skladá sa z plne vybavenej kuchyne, priestranná kúpeľ§a so sprchovacím kútom a spálňa ( manželská posteľ) s priamym vstupom na balkón s úžasným výhľadom na more. Veľkosť 30m2.

Byt 2
Byt 2 sa nachádza na 1. poschodí a skladá sa z plne vybavenej kuchyne, priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, jedna spálňa (jedna manželská posteľ) a obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre jednu dospelú osobu alebo dve menšie deti. Priamy prístup na balkón s výhľadom na more ponúka nezabudnuteľnú atmosféru po celú dobu vášho pobytu. Veľkosť je 35 m2

Byt 3
Byt 3 sa nachádza v 1. poschodí, a skladá sa z plne vybavenej kuchyne, priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom a jedna spálňa (manželská posteľ) s prístupom na malý balkón s výhľadom na nádvorie domu. Jeho veľkosť je 25 m2

Byt 4
Byt 4 sa nachádza na prízemí domu a skladá sa z plne vybavenej kuchyne, jednej spálne s kúpeľňou a ďalšia spálňa s vlastným sociálnym zariadením. Veľmi priestranná záhradná terasa s veľkým jedálenským stolom a výhľadom na more. Veľkosť je 50 m2

Apartmán 5
Apartmán 5 sa nachádza na prízemí domu a skladá sa z plne vybavenej kuchyne, obývacia izba, dve spálne, jedna s manželskou posteľou a sprchou, a druhá s oddelenými lôžkami a vaňou. Dve postele nemožno spojiť dohromady. Apartmán 5 nemá vlastný balkón. Jeho veľkosť je 50 m2 .

Cenník:

máj, októberjún, septemberjúl, august
Apartmán 1 a 260€/noc70€/noc80 eur/noc
Apartmán 4120€/noc130€/noc140€/noc
Apartmán 5100€/noc110€/noc120€noc

 

ID: 17

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + 9 =