1. viglas

Zámocký rezort
ID: 602
Poľana a horehronie
od 89€ osoba/noc

INFORMÁCIE:

Dve poprepletané doby sa snúbia v jeden nezabudnuteľný zážitok, prežitý v zámockom rezorte The Grand Vígľaš, ktorý ponúka mnoho nevšedného. Miesto, kde sa dá byť v dvoch časových dimenziách naraz. Spomaľte! Prežite chvíle, kde luxus a história kráčajú v jednej línii. Noc prežitá pod baldachýnom v jednej z komnát je pocit na aký sa nezabúda. Nechajte sa rozmaznávať kráľovskými raňajkami, či zažite dobovú hostinu s nádherným výhľadom na nádvorie.

Priatelia, rodina, deti všetci ste vítaní a rozmaznávaní čarom zámku Vígľaš. Oddýchnite si v hotelovom wellness centre alebo sa staňte súčasťou prehliadky zámku. História a súčasnosť. Pravé miesto, ktoré vás vráti do sveta rytierov, šľachty, hradného panstva a zabudnete na svet mobilov a neustáleho stresu našej doby.

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba
CLASSIC nachádzajúca sa na druhom poschodí poskytuje výhľad na historické nádvorie alebo okolité prostredie. Rozmery izby sú 30 až 37 m2.

SUPERIOR nachádzajúca sa na prízemí poskytuje výhľad na okolité prostredie. Rozmery izby sú 35 až 65 m2.

DELUXE nachádzajúca sa na prvom poschodí poskytuje výhľad na historické nádvorie alebo okolité prostredie. Rozmery izby sú 40 až 58 m2.

Vybavenie izby: individuálne nastaviteľná klimatizácia alebo kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet, viac ako 30 prémiových satelitných kanálov, minibar, fén, župany a papučky.

Cena izby zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, raňajky formou bufetu, bezdrôtové pripojenie na internet, voľný vstup do wellness, parkovanie pri hoteli, DPH.

Dvojlôžkový apartmán
CLASSIC nachádzajúci sa na druhom poschodí poskytuje výhľad na historické nádvorie alebo okolité prostredie. Rozmery izby sú 52 až 53 m2.

SUPERIOR nachádzajúci sa na prízemí poskytuje výhľad na okolité prostredie. Rozmery apartmánu sú 41 až 65 m2.

DELUXE nachádzajúci sa na prvom poschodí poskytuje výhľad na historické nádvorie alebo okolité prostredie. Rozmery izby sú 70 až 78 m2.

SPECIAL SUITES sa nachádza priamo v historickej vstupnej veži. Rozľahlý apartmán má samostatný vstup a tri poschodia nad sebou. Unikátne riešenie tohto apartmánu zaručuje jedinečný pocit z pobytu na zámku s výhľadom na nádvorie, vstup a širšie okolie. Rozmery apartmánu sú 70m2.

Vybavenie izby: individuálne nastaviteľná klimatizácia alebo kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet, viac ako 30 prémiových satelitných kanálov, minibar, fén, župany a papučky.

Cena izby zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovom apartmáne, raňajky formou bufetu, bezdrôtové pripojenie na internet, voľný.

Cenník ubytovania si môžete stiahnuť → TU

 

ID: 602

Rezervácia

Termín príchodu (povinné)

Termín odchodu (povinné)

Počet osôb (povinné)

Počet detí (povinné)

Poznámka k rezervácii

 Súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − eleven =