Nočný život na ostrove Hvar

  1. IMG_9904
  2. IMG_9903
  3. IMG_0087

Nočný život na ostrove Hvar

IMG_0087

Nočný život na ostrove Hvar sa sústreďuje prevažne v mestečku Hvar hlavne od júna do septembra, čím sa stalo toto miesto svojím širokým výberom barov miestom, ktoré nikdy nespí. V letných mesiacoch je nočný život v meste Hvar jedným z najbohatších v Jadranskom mori.
Dýcha zvláštnou atmosférou, kde sa stále niečo deje. Dlho do noci majú návštevníci možnosť navštíviť početné udalosti, reštaurácie, taverny, kluby a podobne.

IMG_9904

Keď teplota mora a vzduchu stúpa do najvyššieho bodu aj zábava sa v mestečku stupňuje. Z mesiaca na mesiac sa mení atmosféra mesta ako aj návštevníci.

Medzi výnimočné bary určite patrí „Carpe Diem“ so skvelou atmosférou. Má širokú ponuku koktailov, ktoré si môžete vychutnať na terase obklopenej zeleňou, pri západe slnka.

Veneranda
Bar sa nachádza vo vnútri kláštorných hradieb s malým bazénom a tanečným pódiom. Za zvukov hudby si môžete vychutnať nielen správne namiešaný koktail, ale aj jedlo pripravené tými najlepšími kuchármi.

Hula hula
Unikátny rustikálny drevený plážový bar priamo na brehu mora neďaleko hotela Amfora, iba 15 minút chôdze od centra mesta. Dobré jedlo, zábava, tanec za zvukov rytmickej hudby, to všetko sľubuje bar, ktorý je jedným z najvyhľadávanejších v mestečku.

Kiva Bar
Rock bar, kde si nenechajte utiecť ich špeciality „tequila dum dum

IMG_9903

Nočný život je najrušnejší samozrejme v letných mesiacoch, ale od mája do októbra si môžete posedieť na terasách typických dalmátskych tavernách a štýlových kaviarničiek.
Ostrov Hvar a jeho výnimočná klíma je ideálnym miestom na oddych počas celého roka.

Zoraya vás na toto čarovné miesto vezme kedykoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × 1 =